Latvijas Taekwon-do ITF asociācija

Eiropas kauss

Līdz Eiropas kausam atlicis 26.10.2018 9:00

Nejaušs Foto

Lietotāja izvēlne

BUDOSPORT, SIA

AETF mājas lapa

Reklāmkarogs

ITF mājas lapa

Reklāmkarogs
Reklāmkarogs
Eksāmenu rezultāti "ELDO SPORTS" PDF Drukāt E-pasts
Autors Administrator   
Pirmdiena, 06 augusts 2012 10:57

Sporta kluba "ELDO-SPORTS"

kvalifikācijas atestāciju rezultāti

kvalifikācijas atestācijas (23.12.2017) rezultāti

Aigars Kļavinskis

EL-17-8-027

Žozefīna Belokoņa

EL-17-10-022

kvalifikācijas atestācijas (15.06.2017) rezultāti

Ritvars Bumbiers

EL-17-6-021

kvalifikācijas atestācijas (17.12.2016) rezultāti

Ritvars Bumbiers

EL-16-8-026

Aigars Kļavinskis

EL-16-9-033

kvalifikācijas atestācijas (29.12.2015) rezultāti

Liene Linde

EL-15-1-006

Silvija Stafecka

EL-15-1-007

kvalifikācijas atestācijas (19.12.2015) rezultāti

Āris Āriņš

EL-15-4-011

kvalifikācijas atestācijas (20.12.2014) rezultāti

Modris Hāze

Nenokārtoja

Arkādijs Goļajevs

EL-14-10-021

kvalifikācijas atestācijas (14.06.2014) rezultāti

Silvija Stafecka

EL-14-2-006

Agris Meļko

EL-14-4-010

Valdemārs Veinbergs

EL-14-6-020

kvalifikācijas atestācijas (21.12.2013) rezultāti

Liene Bērziņa

EL-13-2-005

Silvija Stafecka

Eksāmenu nenokārtoja

-----

Agris Meļko

EL-13-5-012

Āris Āriņš

EL-13-5-013

Ģirts Puzarelis

EL-13-5-011

kvalifikācijas atestācijas (14.07.2013) Polijā rezultāti

Dīns Ričards Rempe

01/LV/2013

kvalifikācijas atestācijas (20.06.2013) rezultāti

Silvija Stafecka

EL-13-3-006

Liene Bērziņa

EL-13-3-007

Jānis Švikulis

EL-13-4-008

Ģirts Puzarelis

EL-13-6-017

Agris Meļko

EL-13-6-018

Āris Āriņš

EL-13-6-019

kvalifikācijas atestācijas (29.12.2012) rezultāti

Pāvels Dirins

LAT-1-100

Miks Jurjāns

LAT-1-101

kvalifikācijas atestācijas (22.12.2012) rezultāti

Jānis Švikulis

EL-12-5-008

Dīns Ričards Rempe

EL-12-5-009

Silvija Stafecka

EL-12-5-010

Valdemārs Veinbergs

EL-12-7-016

Ģirts Puzarelis

EL-12-7-017

Agris Meļko

EL-12-7-018

Aleksandrs Mūrnieks

EL-12-9-031

Reinis Znotiņš

EL-12-10-020

kvalifikācijas atestācijas (14.07.2012) rezultāti

Katrīna Bičevska

LV-04-2012

Ģirts Puzarelis

LV-03-2012

kvalifikācijas atestācijas (20.06.2012) rezultāti

Dīns Ričards Rempe

EL-12-6-016

Silvija Stafecka

EL-12-7-015

Valdemārs Veinbergs

EL-12-8-025

Agris Meļko

EL-12-9-030

kvalifikācijas atestācijas (09.03.2012) rezultāti

Katrīna Bičevska

EL-12-8-022

Katrīna Līksnīte

EL-12-8-023

Silvija Stafecka

EL-12-8-024

Valdemārs Veinbergs

EL-12-9-027

Uģis Eida

EL-12-9-028

Jānis Jurševskis

EL-12-9-029

kvalifikācijas atestācijas (22.12.2011) rezultāti

Pāvels Dirins

EL-11-1-003

Miks Jurjāns

EL-11-1-004

Olafs Vaļinieks

EL-11-1-005

Jānis Švikulis

EL-11-6-015

Dīns Ričards Rempe

EL-11-7-014

Artūrs Proskurovskis

EL-11-8-021

Katrīna Bičevska

EL-11-9-023

Ģirts Puzarelis

EL-11-9-024

Silvija Stafecka

EL-11-9-025

Katrīna Līksnīte

EL-11-9-026

Valdemārs Veinbergs

EL-11-10-019

kvalifikācijas atestācijas (15.10.2011) rezultāti

Ēriks Klētnieks

LAT-1-95

kvalifikācijas atestācijas (08.10.2011) rezultāti

Jānis Švikulis

EL-11-7-013

Eduards Purmalis

EL-11-8-020

Katrīna Bičevska

EL-11-10-018

kvalifikācijas atestācijas (18.06.2011) rezultāti

Ēriks Klētnieks

EL-11-1-002

Miks Jurjāns

EL-11-2-004

Liene Bērziņa

EL-11-4-007

Eduards Purmalis

eksāmenu nenokārtoja

-

Jānis Švikulis

EL-11-8-017

Artūrs Gromovs

EL-11-8-018

Dīns Ričards Rempe

EL-11-8-019

kvalifikācijas atestācijas (26.02.2011) rezultāti

Indriķis Rusovs

EL-11-9-016

Artūrs Gromovs

EL-11-9-021

Matīss Rudolfs

EL-11-9-022

kvalifikācijas atestācijas (18.12.2010) rezultāti

Olafs Vaļinieks

EL-10-2-003

Artūrs Proskurovskis

EL-10-9-017

Zanda Krūmiņa

EL-10-9-018

Eduards Purmalis

EL-10-9-019

Jānis Švikulis

EL-10-9-020

Dīns Ričards Rempe

EL-10-10-016

Ģirts Puzarelis

EL-10-10-017

kvalifikācijas atestācijas (19.06.2010) rezultāti

Ēriks Klētnieks

EL-10-2-002

Miks Jurjāns

EL-10-3-004

Olafs Vaļinieks

EL-10-3-005

Reinis Virza

Eksāmenu šoreiz nenokārtoja

-

Eduards Purmalis

EL-10-10-013

kvalifikācijas atestācijas (30.01.2010) rezultāti

Zanda Krūmiņa

EL-10-10-012

Eduards Purmalis

EL-10-10-013

Indriķis Rusovs

EL-10-10-014

Artūrs Proskurovskis

EL-10-10-015

kvalifikācijas atestācijas (24.01.2010) rezultāti

Armands Šaltenis

LAT-4-5

kvalifikācijas atestācijas (09.01.2010) rezultāti

Ēriks Klētnieks

EL-10-3-003

Miks Jurjāns

EL-10-4-005

Olafs Vaļinieks

EL-10-4-006

kvalifikācijas atestācijas (27.12.2009) rezultāti

Jēkabs Linde

LAT-1-88

kvalifikācijas atestācijas (20.06.2009) rezultāti

Reinis Virza

EL-09-6-010

Niks Dudčaks

EL-09-6-011

Olafs Vaļinieks

EL-09-6-012

Kaspars Vilde

EL-09-6-013

Jānis Stāvusis

EL-09-6-014

Kristaps Romanovskis

EL-09-10-009

Edgars Gapoņenko

EL-09-10-010

Justs Treimanis

EL-09-10-011

kvalifikācijas atestācijas (21.12.2008) rezultāti

Jānis Ziediņš

EL-08-4-003

Ēriks Klētnieks

EL-08-4-004

Miks Jurjāns

EL-08-5-007

Jānis Stāvusis

EL-08-7-009

Niks Dudčaks

EL-08-7-010

Kaspars Vilde

EL-08-7-011

Olafs Vaļinieks

EL-08-7-008

Reinis Virza

EL-08-7-012

Marks Tumass

EL-08-10-008

kvalifikācijas atestācijas (12.04.2008) rezultāti

Pāvels Dirins

EL-08-2-001

Jānis Ziediņš

EL-08-5-004

Kārlis Klētnieks

EL-08-5-005

Ēriks Klētnieks

EL-08-5-006

Miks Jurjāns

EL-08-6-009

Jānis Stāvusis

EL-08-8-014

Niks Dudčaks

EL-08-8-015

Kaspars Vilde

EL-08-8-016

Valters Veiss

EL-08-10-007

kvalifikācijas atestācijas (29.03.2008) rezultāti

Jēkabs Linde

EL-08-1-001

Ainārs Tambaks

EL-08-8-012

Olafs Vaļinieks

EL-08-8-013

kvalifikācijas atestācijas (22.12.2007) rezultāti

Jānis Stāvusis

EL-07-9-013

Ainārs Tambaks

EL-07-9-014

Niks Dudčaks

EL-07-9-015

Kaspars Vilde

EL-07-10-005

Olafs Vaļinieks

EL-07-10-006

Valters Veiss

nenokārtoja

-

kvalifikācijas atestācijas (19.06.2007) rezultāti

Jēkabs Linde

EL-07-3-002

Kārlis Klētnieks

EL-07-6-007

Ēriks Klētnieks

EL-07-6-008

Rihards Vasiļonoks

EL-07-7-007

Miks Jurjāns

EL-07-7-006

kvalifikācijas atestācijas (30.12.2006) rezultāti

Miks Jurjāns

EL-06-8-011

Raimonds Mateiko

nenokārtoja

-

Jānis Stāvusis

nenokārtoja

-

Toms Elksnītis

nenokārtoja

-

kvalifikācijas atestācijas (22.06.2006) rezultāti

Pāvels Dirins

EL-06-3-001

Daniels Ģīlis

EL-06-4-002

Miks Brasliņš

EL-06-6-003

Madara Lezdiņa

EL-06-6-004

Arta Lauka

EL-06-6-005

Jānis Ziediņš

EL-06-6-006

Rihards Vasiļonoks

EL-06-8-010

Miks Jurjāns

EL-06-9-010

Elza Murziņa

EL-06-9-011

Ieva Kalnača

EL-06-9-012

Pēdējās izmaiņas: Trešdiena, 21 februāris 2018 09:19
 
Free premium joomla templates by Lonex.

Šodienas datums

decembris 2018
PiOtTrCePiSeSv
12
3456789
10111213141516
17181920212223
24252627282930
31

Vārda dienu šodien svin!

Šodien 20-12-2018 : Lelde, Sarmis